top 10
  • 01. ARMIN VAN BUUREN A State Of Trance Ibiza 2017
  • 02. VARIOUS ARTISTS Beso Beach Formentera 2017
  • 03. ARMIN VAN BUUREN The Best Of Armin Only
  • 04. GRUM Anjunabeats Worldwide 07
  • 05. ROGER SHAH Magic Island, Vol. 8
  • 06. VARIOUS ARTISTS Trance 100 - Summer 2017
  • 07. FERRY CORSTEN Blueprint
  • 08. VARIOUS ARTISTS Chillout Sessions 2017
  • 09. VARIOUS ARTISTS Armada Sunset, Vol. 4
  • 10. WAY OUT WEST Tuesday Maybe
Artyści

Andy Moor

Większość fanów brzmień klubowych bez problemu kojarzy postać Andy'ego Moora. Jest jednym z czołowych DJów na świecie, a także wyśmienitym producentem. Robi remixy dla największych gwiazd sceny muzycznej, jest znany z produkcji w duecie Leama & Moor.
Receptą na sukces okazała się w przypadku Anglika mieszanka ciężkiej pracy, determinacji i oczywiście wielkiego talentu. Z pewnością należy do artystów, którzy kształtują scenę klubową, jednak nie można go zaszufladkować do jakiegokolwiek stylu w muzyce elektronicznej. Śmiałe stwierdzenie, że Andy Moor jest urodzonym artystą światowej klasy nie będzie zatem niczym przesadnym.
W wieku 5 lat rozpoczął naukę gry na pianinie. Mając lat 11 potrafił już grać na pięciu instrumentach, a 2 lata później nagrał pierwszy utwór. Tak szybki rozwój zdolności pozwolił mu na granie podczas największych imprez na świecie już w wieku 21 lat. Wspominając imponującą listę artystów, dla których Moor robił remixy, wystarczy wspomnieć zaledwie kilka nazwisk: Britney Spears, Avril Lavigne, Paul Oakenfold, Brian Eno czy Arthur Baker. Każdy z remixów ma w sobie coś nowego i jest odmienny od pozostałych produkcji.
Jak bardzo zdolnym artystą jest Andy możemy się przekonać przesłuchując płytę Leama & Moor, w której dostrzeżemy szerokie zróżnicowanie pod względem stylów muzycznych. Inną możliwością jest sięgnięcie po utwory wydane pod szyldem projektu Whiteroom, które oblegały listy przebojów w 2004 roku, lub przyjrzeć się wynikom współpracy artysty z formacją Above & Beyond, która miała szczególne nasilenie w roku 2005 (uwieńczona nagrodą za najlepszy utwór trance 2006 roku - "Air For Life").
Andy Moor produkuje również muzykę jako solowy artysta, czego przykładem może być chociażby Halycon, który w światku muzyki klubowej również zrobił niemałe zamieszanie. Poza tym fani uwielbiają angielskiego DJa za sposób robienia remixów oraz fakt, że często robi je tylko i wyłącznie na własne potrzeby do autorskich setów. Pozwala to na utrzymanie świeżości w prezentowanym miksie, a także na "przyprawienie" imprezy czymś wyjątkowym.
Pod koniec 2008 roku label Andyego - Ava Recordings łączy swoje siły z holenderskim gigantem Armada Music.
W październiku 2009 roku Andy Moor wydaje swoją pierwszą kompilację, zatytułowaną "Breaking The Silence Vol. 1". Na tym dwupłytowym wydawnictwie utalentowany Brytyjczyk prezentuje mieszankę swoich ulubionych kawałków, oraz najnowszych perełek ze swojego labela Ava Recordings.
Strona internetowa artysty: www.andymoor.com

newsy \ nowości \ zapowiedzi \ katalog \ artyści \ labels \ video \ linki \ forum \ kontakt