top 10
  • 01. ARMIN VAN BUUREN A State Of Trance Ibiza 2017
  • 02. VARIOUS ARTISTS Beso Beach Formentera 2017
  • 03. ARMIN VAN BUUREN The Best Of Armin Only
  • 04. GRUM Anjunabeats Worldwide 07
  • 05. ROGER SHAH Magic Island, Vol. 8
  • 06. VARIOUS ARTISTS Trance 100 - Summer 2017
  • 07. FERRY CORSTEN Blueprint
  • 08. VARIOUS ARTISTS Chillout Sessions 2017
  • 09. VARIOUS ARTISTS Armada Sunset, Vol. 4
  • 10. WAY OUT WEST Tuesday Maybe
Artyści

Jochen Miller

Jochen Van Der Steijn (Jochen Miller) urodził się w holenderskim mieście Mill, a karierę rozpoczął pod pseudonimem DJ Jochen. Ten utalentowany DJ i producent już od dawna lansował swoje własne, niepowtarzalne brzmienie, które można określić jako pochodne tech-trance. Jego muzyka, to wulkan energii o wysokiej jakości. Charakteryzuje ją wysokie tempo, melodie pełne dynamizmu, krótkie pauzy i stale bijące basy. Charyzmatyczny i przepełniony namiętnością do muzyki Jochen Miller, cały czas dąży do jej udoskonalania, a zainteresowanie nią wykazywał już od najmłodszych lat.
Jego ojciec był właścicielem dyskoteki, co bardzo ułatwiło Holendrowi początki na scenie muzycznej. W wieku 16 lat został tam DJ'em, a dwa lata później objął funkcję rezydenta w klubie Zino (Tillburg, Holandia). W 1999 roku udało mu się dostać do finału holenderskich mistrzostw DJ'ów w Dance Valley, podczas których wyraźnie wybijał się na tle pozostałych uczestników, miksując i scratch'ując jednocześnie na trzech adapterach. Od 2001 roku, Jochen Miller znany jest dzięki osławionym występom w Matrixx (Nijmegen, Holandia). W tym samym czasie rozpoczął produkcję własnych utworów.
Pierwszy krążek winylowy, który wydał pod nazwą "Vanity (Free For All)", został świetnie przyjęty na międzynarodowej scenie muzyki tanecznej. Kolejny kawałek, "India", zdobył praktycznie cały świat i znalazł się na czołowej pozycji wśród klubowych hitów. W marcu 2005 roku, Jochen Miller znalazł się na dziesiątym miejscu holenderskiej listy przebojów, prezentując dwa hity: Miller & Fijneman "San Andreas" oraz Silent Electra "For This Moment (Jochen Miller Remix)". Później ukazało się jeszcze kilka dobrych remixów, między innymi dla Cor Fijnemana, z którym kontynuował owocną współpracę. Razem wydali takie hity, jak "Mono Dura" czy "Genuine Draft", obydwa w Cor Label.
Rozpierająca energia skierowała go ostatecznie na inne tory. Jochen połączył swoje siły z Boyem Lamoenem, aby produkować muzykę trance. Jeden z ich wspólnych utworów "Chromatic", otrzymał wiele znaczący w Holandii tytuł Outdoor-Event-Emporium. Zainteresowanie twórczością Jochena Millera stale rośnie. Dowodem tego są jedyne w swoim rodzaju projekty realizowane poza granicami kraju, w Hiszpanii, Grecji, Finlandii, Polsce, Szkocji czy Anglii, a dopełnieniem tego był występ w najgorętszym klubie Miami, podczas Winter Music Conference w 2004 roku. Na jego koncie odnotować można również takie eventy jak Mysteryland, Impulz, Fast Forward, Dance Parade, Decible Outdoor, Innercity, Dance Valley, Trance Energy, Frequence, Defqon, Emporium czy Summerparties.
W 2015 roku ukazuje się debiutancki album Jochena Millera, zatytułowany "Fearless". Wydawnictwo opatrzone logo Armada Music, składa się z 8 utworów i jest utrzymane w klimacie progressive house. Album zawiera przebojowe single "A Million Pieces" oraz tytułowy "Fearless".
Strona internetowa artysty: www.jochenmiller.com

newsy \ nowości \ zapowiedzi \ katalog \ artyści \ labels \ video \ linki \ forum \ kontakt