top 10
  • 01. ARMIN VAN BUUREN A State Of Trance Ibiza 2017
  • 02. VARIOUS ARTISTS Beso Beach Formentera 2017
  • 03. ARMIN VAN BUUREN The Best Of Armin Only
  • 04. GRUM Anjunabeats Worldwide 07
  • 05. ROGER SHAH Magic Island, Vol. 8
  • 06. VARIOUS ARTISTS Trance 100 - Summer 2017
  • 07. FERRY CORSTEN Blueprint
  • 08. VARIOUS ARTISTS Chillout Sessions 2017
  • 09. VARIOUS ARTISTS Armada Sunset, Vol. 4
  • 10. WAY OUT WEST Tuesday Maybe
Artyści

Emma Hewitt

Emma Louise Hewitt pochodzi z australijskiego Geelong, a obecnie na stałe mieszka w holenderskim Amsterdamie. Jest wokalistką, autorką tekstów i producentką. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w australijskim zespole rockowym Missing Hours, z którym w październiku 2008 roku wydała album.
Jednak ambicje Emmy były znacznie większe i bardzo szybko popchnęły artystkę w stronę kariery solowej. W 2007 roku pomimo pracy ze swoim zespołem nagrała solowy singiel "Carry Me Away" współprodukowany przez brytyjskiego DJ'a Chrisa Lake'a. Utwór z gatunku progressive house osiągnął spory sukces w Hiszpanii i Finlandii, przez 30 tygodni znajdował się na amerykańskiej liście Billboard Hot Dance Airplay by w grudniu 2007 roku zająć na niej pierwsze miejsce.
Po sukcesie pierwszego singla Emma Hewitt nawiązała współpracę z największymi gwiazdami muzyki elektronicznej jak chociażby Dash Berlin, Tiësto, Lange czy Cosmic Gate, co spowodowało że w bardzo krótkim czasie stała się jedną z najpopularniejszych wokalistek sceny EDM.
Wydany w 2009 roku singiel "Waiting" z repertuaru Dash Berlin podbił belgijskie listy przebojów, a w kultowej audycji "A State Of Trance" Armina Van Buurena został wybrany najlepszym utworem roku. Na International Dance Music Awards w 2010 roku ten sam singiel zdobył nagrodę w kategorii "Best HiNRG/Euro Track". Emma była nominowana jeszcze w kategorii "Best Trance Track" za "Waiting" i "Not Enough Time" razem z popularnym niemieckim duetem Cosmic Gate.
W 2012 roku Emma Hewitt nakładem Armada Music wydaje swój debiutancki solowy album zatytułowany "Burn The Sky Down" będący połączeniem ambientu, popu i muzyki elektronicznej. Współproducentem materiału jest Lee Groves, który pomagał takim artystom jak Gwen Stefani, Marilyn Manson czy słynnej grupie Depeche Mode. Album składa się z dwóch płyt, na których aż 34 utwory, w tym przebojowe single "Colours" i "Miss You Paradise", klimatyczne chilloutowe aranżacje i rewelacyjne klubowe remiksy.
Strona internetowa artysty: www.emmahewittofficial.com

newsy \ nowości \ zapowiedzi \ katalog \ artyści \ labels \ video \ linki \ forum \ kontakt